X
X

Çiçekci Yazılımı

E-ticaret Yazılımları
cicekci yazılımı

ÇİÇEKÇİ ETİCARET SİTESİ

Hazır çiçekçi web sitesi tasarımı yaptırmanın doğru adresi webliyon.com'dasiniz. Webliyon yazılım size özel çiçekçi sitenizi en kısa sürede açarak sitenizden satış yapmaya başlamanızı sağlıyor.

Çiçekçi Yazılımı

E-ticaret sektörünün en önemli alanlarından biri de online çiçek sipariş siteleri olmuştur. Özel bir günde sevdiğini mutlu etmek, mutluluğunu paylaşmak için çiçek siparişi vermek isteyen hemen her kişi internet siteleri aracılığı ile çiçekçiye gitmeden çiçek gönderebiliyor. Bu sebeple çiçekçiler için büyük önem taşıyan internet siteleri, artık olmazsa olmaz bir konuma gelmiştir.

OPENCART Çiçekçi Temalari

Çiçekçi scripti tamamen siparişlerinizi artırmak için hazırlanmış özel bir yazılımdır. Çiçek scripti sayesinde web siteniz daha gelişmiş özelliklere sahip olacak ve müşterilerinize daha kurumsal bir hizmet sunabileceksiniz. Çiçekçi scripti ile hazırlanan çiçekçi siteleri çok daha hızlı ve pratik olduğu için müşterilerinizin sipariş sürelerini çok daha hızlandırmaktadır.

Çiçekci Teması V1 Demo
Opencart cicek teması

810 TL İNCELE
Çiçekci Teması V2 Demo
Opencart cicek teması

1200 TL İNCELE
Çiçekci Teması V3 Demo
Opencart cicek teması

---- İNCELE
Çiçekci Teması V4 Demo
Cicekci Teması

--- İNCELE

PHP Çiçekçi YAZILIMLARI

Çiçekçi scripti tamamen siparişlerinizi artırmak için hazırlanmış özel bir yazılımdır. Çiçek scripti sayesinde web siteniz daha gelişmiş özelliklere sahip olacak ve müşterilerinize daha kurumsal bir hizmet sunabileceksiniz. Çiçekçi scripti ile hazırlanan çiçekçi siteleri çok daha hızlı ve pratik olduğu için müşterilerinizin sipariş sürelerini çok daha hızlandırmaktadır.

Nergis Çiçek Yazılımı Demo
Cicekci yazılımı

550 TL Satın Al
Bi Çiçek Yazılımı Demo
Opencart Sanal Pos

250 TL Satın Al
Orkide Çiçek Yazılımı Demo
Opencart Sanal Pos

250 TL Satın Al
Lale Çiçek Yazılımı Demo
Opencart Sanal Pos

350 TL Satın Al

HIZLI WEB HOSTİNG

Gelişmiş teknoloji altyapısıyla siteniz her zaman açık kalacak

YEDEKLEME SERVİSİ

Web sitenizin belli aralıklarla yedeklerini alıyoruz

FARKLI TASARIMLAR

En kolay sipariş alınabilecek özgün tasarımlar.

24 SAAT TEKNİK DESTEK

Teknik destek için günün her saati yardım alabilirsiniz.

GÜÇLÜ SEO ALTYAPISI

Özel SEO tekniklerimizle web sitenizi aramalarda zirveye taşıyor, rakiplerinizi geride bırakarak işinizin büyümesine katkı sağlıyoruz.

MOBİL UYUMLU

Google analizlerine göre internet gezintilerinin %80'i akıllı telefonlardan yapılmakta bu nedenle web siteniz %100 mobil uyumlu olarak tasarlanır.

EK ÜRÜNLER MODÜLÜ

Web siteniz üzerinden ürünlerinizin yanında müşterilerinize ek ürünlerde sergileyebilir, satışını yapabilirsiniz.

WHATSAPP ENTEGRASYONU

Belirlediğiniz Whatsapp numarasını web sitesine tanımlayarak müşterilerinizin anında size ulaşmasını ve iletişime geçmesini sağlıyoruz.

İLÇE VE YOL ÜCRETİ MODÜLÜ

Dilediğiniz bölgeye dilediğiniz yol ücreti ekleyebilir, bölgelere göre özel saat seçimi belirleyebilirsiniz.

YÖNETİM PANELİ

Kullanıcı dostu yönetim paneliniz ile web sitenizdeki tüm konuları yönetim panelinizden kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

SMS MODÜLÜ

Almış olduğunuz her siparişte sizi otomatik olarak sipariş aldığınızı bildiren ve müşterilerinize siparişinin her adımında bilgilendirme özelliği

TESLİMAT BÖLGESİ VE TARİH SEÇİMİ

Sipariş sırasında teslim gün ve saatinin seçilebilmesi. Düğün, nikah ve açılış gibi gönderim yerlerinde tam saat seçimi yapılabilme özelliği.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Webliyon.com ne gibi hizmetler sunuyor?

Webliyon olarak web hosting, alan adı, sanal sunucu ve kurumsal fiziksel sunucu çözümleri başta olmak üzere web tasarım ve logo tasarım gibi ihtiyacınız olan hemen hemen tüm hizmetleri sunuyor.

Webliyon'ten aldığım hizmetleri iade isteyebilir miyim?

Webliyon olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. İade edilmesini istediğini bir paketin iade talebini bizlere bildirmeniz gerekiyor. Onun öncesinde iade politikamızı dikkatli şekilde okumanızı rica ederiz. Bknz: İade Politikamız... Bazı paketlerimizde iade yapamamaktayız. Paketinizin iade politikamıza göre iadesinin mümkün olup olmadığını kontrol ediniz.

Aldığım lisans hizmetlerini farklı sunuculara taşıyabilir miyim?

Almış olduğunuz lisanslar sanal sunucunuzun ip adresine tanımlama yapılmaktadır. Bu yüzden taşıma işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Farklı bir sunucu için yeniden lisans almak durumunda kalabilirsiniz.

Grafik tasarımı nasıl yapılmaktadır?

Yaptırmak istediğiniz tasarımla ilgili öncelikle sizlerden fikir alıyoruz ve verdiğiniz ve olmasını istediğiniz maddelerden yola çıkarak adım adım tasarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Aralıklı zamanlarda sizlere tasarımda gelinen noktayı göstermek için görsellerle fikir veriyoruz eklemek istediğini ya da çıkarmak istediğiniz maddeler olursa buna göre süreci şekillendirip devam ediyoruz.


Top