X
X

Çiçekçi E-ticaret Yazılımları

AnasayfaYazılımlarÇiçekçi E-ticaret Yazılımları
eticaret temaları

Çiçekçi E-ticaret Yazılımları

Responsive Full Paket
Opencart Çiçekçi Teması

Opencart Çiçekçi Teması

$44.14
İNCELE SATIN AL
Responsive Full Paket
Opencart Çiçekci Teması V2

Opencart Çiçekci Teması V2

$65.41
İNCELE SATIN AL
Responsive Full Paket
Opencart Çiçekci Teması V3

Opencart Çiçekci Teması V3

$79.02
İNCELE SATIN AL
Responsive Full Paket
Opencart Çiçekci Teması V4

Opencart Çiçekci Teması V4

2.767
İNCELE SATIN AL
Responsive Full Paket
Opencart Çelenk Teması V1

Opencart Çelenk Teması V1

1.500
İNCELE SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .com ise bunu daha sonra .com.tr olarak lisans değişikliği bedeli(42 TL) ile değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Çiçekçi Scripti ile Satışlarınızı Artırın

Bir çiçekçi sitesinde olması gereken tüm özellikleri düşündük. Google ile uyumlu, türkçe paneli ve kolay arayüzü ile "Çiçekçi Scripti" hizmetinizde. Bütçenize en uygun olan temayı seçerek, çiçekçi sitenizi yaptırabilirsiniz. Türkiye'de yaklaşık 700 çiçekçi bizlerle çalışıyor, bu çiçekçilerin firmamız hakkında düşüncelerini öğrenmek için referanslarımızı mutlaka bizden isteyin . Bilgi almak için bizleri mutlaka arayın, ucuz fiyatlara aldanarak paranızı çöpe atmayın. Firmamız 10 yıldır çiçekçilere yazılım hizmeti vermekte olup, gece yarısı 03.00'e kadar teknik destek sağlayan tek firmadır

"Çiçekçi Scripti: Çiçek Satışlarınızı Dijitalleştirin"

Çiçekçilik işi, insanların özel günlerini kutlamak veya sevdiklerine hediye göndermek için sıkça başvurduğu bir sektördür. Ancak geleneksel çiçekçilerin yanı sıra çevrimiçi çiçekçiler de büyümeye devam ediyor. Çiçekçi scripti, bu işi dijitalleştirmenize ve online çiçek satışlarınızı yönetmenize yardımcı olan bir yazılım aracıdır.

Neden Çiçekçi Scripti Kullanmalısınız? Çiçekçi scripti kullanmanın pek çok avantajı vardır. İşte bazıları:

  1. Geniş Kitleye Ulaşım: Çevrimiçi platformlarda çiçeklerinizi sergileyerek, potansiyel müşterilere daha geniş bir coğrafi alanda ulaşabilirsiniz.

  2. Kolay Ürün Yönetimi: Çiçeklerinizi, farklı türlerde ve renklerde düzenlemek ve güncellemek için kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

  3. Sipariş Yönetimi: Müşterilerin çiçek siparişlerini kolayca alabilir, takip edebilir ve işleyebilirsiniz.

  4. Ödeme Seçenekleri: Farklı ödeme seçenekleri sunarak müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

  5. SEO Desteği: Çiçekçi scripti, web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını artırmak için SEO özelliklerini içerebilir.

 


Telefon
WhatsApp
İnstagram
Top